♥ Uz nam vykuka aj druhy zubocek 🙂 Zubadielko nase krasne malinkate ♥
@mikailla V utorok vysiel prvy a dnes som nasla druhy.....Vies co, trosku v noci placka, tak zalostne, ale len chvilku, castejsie sa budi a mrvi sa, ale dam si ho k sebe vzdy, pritulim si ho, dam mu cajik, alebo dudlik a zabuva zas a tak je to asi 3x za noc. Cez den je v pohode. Ale teraz ma napadlo, asi pred mesiacom mal cca 2 tyzdne teplotky tak okolo 37.7 C, tak to sa uz asi zacinalo v dasienkach nieco diat. No to som si aj ja myslela, ze najskor sa nauci chodit a potom zubky. Aj to tak skoro je.....uz sa pokusa sam robit krociky bez drzania a zubok vysiel v utorok.....a dnes aj druhy 🙂 Aj Ninke kontrolujes? Mozno uz tam nieco ma.....ja som to zistila ked plakal, tak som dobre videla na dasienko.....a uz tam cosi malinke vykukalo 🙂
jej Wandikovci super ze uz mate druhy zubcok na obzore🙂 ja som ti hovorila ze coskoro najdes druhy 😀
do riti Vandus, sak toto ma presne nasa Vaness.. v noci zacne plackat, alebo mrvit, kopkat a tak.. viac krat.. dam jej cajik aj ja vzdy a je ok.. cez den pohoda, ale v noci uz 2 tyzdne takto vyvadza.. musia to byt zubky, co ine by to bolo? 😲
ked buva?? neblaaaaazni.. to ja nemoooozem, ja som rada ked spi konecne a keby jej tam kuknem tak je hned hore 🙂 ja ale neviem ako to ma presne vypadat.. dajte mi niekto foto a ja to porovnam 🙂 ja jej tam moc nevidim, alebo skor neviem ako to ma vlastne vyzerat
Jeej no super,tak dufam,ze to ide ako po masle bez dakych priznakov 🙂 my este stale nic,skor bude asi chodit ako mat zubky 😀