icon

6. októbra sme oslávili PRVÉ NARODENINKY našej Dorotky 💕 🎂

avatar

Vsetko najlepsieee princeznicke a mas krasne vlasky 😍

9. okt 2018
avatar

Všetko najlepšie drobcov, ale poprosím ťa o radu. Čím čistia ten digestor? Ja mám ten istý a furt tam mám cmuhy. Vďaka 🙂

9. okt 2018
avatar

@lucyka7 ďakujemee 😊❤

10. okt 2018
avatar

@lenka37 ďakujeme ❤ ja čistim digestor clinom a potom ešte zo suchou vyleštim. Ale nikdy to nieje 100% :(

10. okt 2018