Poraďte prosím čo 10mesacnemu na raňajky a večere 🙂
westernacka
autor@xxyyzz ešte jogurt som mu nedala, už môže? Kúpnu kašu myslíš? Chlieb, rožok, ovocie to dostáva.
12. máj 2021
Všetky kaše varím doma, pohankovu, ryzovu, ovsenu aj obe krupice. Povarím chvíľku s vodou a pridám rôzne čerstvé ovocie,najčastejšie banán, hrušku, jablko, ale i mango. Jogurt som dávala cca 1 lyžičku Hollandia biely napr. do ovsenej kaše s banánom. Bola chuťovo zaujímavejšia.
13. máj 2021
westernacka
autor@xxyyzz super, ďakujem. Ja robím jogurt doma, tak skúsim 🙂
13. máj 2021
Za mňa kaša pohankova, ryžová, z kukuričnej krupice, normálnej krupice a všetko zmiešané s rôznym ovocím, príp. +jogurt alebo výživa. Vymixované. Alebo maslová vianocka s maslom, stred chlebíka s maslom. A tak.