Baby prosim nestretli ste sa....maly mal od soboty vysoke horucky,zvladli sme to doma lebo ine tazkosti nemal,trosku pokasliava....od vcera teplota okolo 38.3 myslela som ze uz bude dobre a dneas po obednom spanku ked sa postavil na nohy zacal plakat ze nemoze chodit.ked lezi nebolia ale ako sa na ne postavi tak place musim ho niest,,,,,neviem ci bezat hned na pohotovost ktora v nasom meste neni alebo pockat do rana....inak je v pohode ked lezi ani nebolia lenn sa nechce ani postavit a teplota 38.3...dakujem za rady
Ja by som vydržala do zajtra a hneď ráno k lekárovi. Toto bude asi na atb, ide mu to zrejme na kĺby.. ja som ale laik a nenávidím pohotovosť (viem že nikto tam nechodí rád)
@janalehotska boze moj dakujem veru pojdem hned ako pride muz
@katkaseiner noo dakujem
Náš malý mal sopliky keď mal 3 roky, a zrazu začal padať pri chôdzi. Volala som lekárke a hneď kázala prísť, crp mal 120,vodu v kolene a zápal, skončili sme v nemocnici. Ja by som to nepodcenovala
Boze....dakujem pojdeme veru
@wikinap neboj, možno ti tu píšeme len hororové scenáre a nebude to také zlé. Ale tak pre istotu je lepšie ist
Aj ja som letela s malym na pohotovost. Nic vazne to nebolo. Ale dobre ze sme isli. Len sa mu zapal vrazil do svalov. Po chvilke to preslo.. Moj sa vtedy usmieval. Bol v pohode ale bol ako ochrnuty.. Hrozny pohlad..
@wikinap tam len vitaminy, hlavne becko, cecko...ale chodte isto s nim
Moja dcerka a aj ja mame po vysokych teplotach strašnú svalovicu na nohách.ja nemozem chodit aj 3 dni, snad to bude aj váš prípad...
Pri chrípke ale ozaj chrípke je normálne že bolia svaly kĺby
je chripkova epidemia, podla mna to ma z nej, naposledy sme mali vsetci chripku muz, ja aj dcera pred 3 rokmi, vsetko ma bolelo, aj svaly na krku, brutal, nic podobne som nikdy nezazila
Sme v nemocke uvidime co bude dakujem za rady
@wikinap držím palce. 🙂
Ako ste dopadli? Myslím na vás od rana
moze byt chripka alebo aj myozitida..co napada svaly..je to virus. ochorenie..urcite chodte na pohotovost