Bud ortopedicku kvalitnu obuv alebo na boso
Urcite prve topanocky rak napriklad su na prve kroky v pohodicke🙂
a také tie capačko ponožky, je to odspodu koža a natiahne sa to dobre na nožičku takže by sa jej to tak nekrčilo či?
a boli original nove, ci po niekom? mne sa zda, ze jej nesadol strih, moj nosi capacky uz 4roky a nikdy v nich tak nesmatlal, zn. Carozoo
@annairamm skuste skor protismykove ponozky. alebo radsej normalne papucky, ako napr RAK. V tomto ma strasne deformovanu nohu.
My mame tiez studenu podlahu ale deti nechcu boty ani vidiet a v lete dokonca aj vonku behaju bose. Daj jej pancusku a na to ponozky abs a vybavene. Ja som tak davala detom ked boli mensie ☺dnes maju penozky ktore su zateplene od spodu ☺
@dovolenka2 krci sa a tym ze tu nozku takkrivo kladie
Hrubsie ponožky. Alebo na boso najlepšie
@woodoo134 podla mna su jej aj velike
@stanislavao a pritom je to velkost 6-12 :(
Mes.
@andreasorocinova haha u nás to isté, len v plienke :D
@sunshine21 ale my sme v bytovke o to je to horsie 😀zijdeme pod bytovku a prve co sadnu na murik a povyzuvaju sa 😁
@woodoo134 nemozete pozerat na velkost, ale na dlzku choidla a boty. kupte ponozky frote s protismykovymi takymi cuplikmi dole, nebude sa jej to smykat a nebude sa to takto hnusne krutit. ved v tom sa jej musi aj zle chodit.
@andreasorocinova podobne
@woodoo134 a ak tak kladie nozku aj na boso, tak RAK papucky budu idealne. su take sandalkove a pekne drzia nozku.
@woodoo134 no však tie ponožkové sa natiahli ak neboli veľmi veľké ale úprimne mladšia bola tiež buď naboso alebo s hrubými protišmykovými ponožkami (ale zas máme koberce)
Su aj protismykove ponozky.
Raky my mame a nedam dopustit
@andreasorocinova našla išla bezne aj na prechádzku bosa,aj do mesta a neriešila som. Dr. len skonštatovala ze ma ukazkovu nozicku 🙂
@sunshine21 ved to je super a u babky po trave ked behaju a ta radost 😀aspon tak neznicia boty 😀
ak kladie takto nôžku aj bez capačiek, tak určite ju naboso nenechávaj chodiť, pevnejšiu obuv, rak papučky, alebo iné ortopedické sandálky.. naboso sa má chodiť po mäkkom teréne, hrubom koberci, piesku, tráve, ale nie po tvrdej podlahe
My mame tieto , ale nemava ich este casto obute, nechavam ju v ponozkach hrubych s tymi protismykovymi bodkami. Tiez mame v dome chladnejsie





nechala by som ju na boso.