Maminky prosím vás o radu. Na koho sa obrátiť keď mi mal internetový obchod vrátiť do 14 dní peniaze za bundu ktorú som im ešte v ten deň hneď vrátila ako mi prišla. Keďže rozmerovo vôbec nesedela, cez net mám nárok do 14dni vrátiť tovar v nepoškodenom stave v pôvodnom obale. Stale sa na niečo vyhovárajú a peniaze nikde. Dnes je 19 deň. Ďakujem krásne.
Soi?
Najprv im napis, ci to mas riesit cez soi, a ked ani tak nebudu nic robiť, podaj podnet.
Napis ze maju 48 hodin na to aby si mala peniaze na ucte inak posles na nich ispekciu nakolko vedome porusuju zakon.
Áno cez obchodnu inšpekciu. Už som sa akurát dozvedela, keďže som nemala ani tucha kam sa s týmto obrátiť. Soi ,že rieši len normálne obchody nie internetové. Ďakujem vám kočky :-*
A zo zvedavosti, co to je za internetový obchod?
Ešte podotknem, že tu moju vrátenu bundu znova dali do predaja a predala sa. Ako čo vám budem.
@ivkazba aj bonprix uvadza iba pobox a aka to je velka firma. A otazka nebola kedy objednat ale ako postupovat v danej situacii😉.
@ivkazba neutocim, ale keby vam niekto dlzil 60e myslim, ze aj vy by ste boli z toho nervozna. koment co ste napisali ma fakt dojal.
@zabka1611 lubka to ma ani nenapadlo, ved som im volala 4x a stale nejake vyhovorky :(
ale neuverite, akruat mi prisiel mail, ze to PRESETRILI sice nechapem cooo ale , do dvoch dni ich mam. tak uvidime, ked nie riesim to uz po svojom.
Na obchodnú inšpekciu ?