Prosím vás ktorá používa koloidne striebro?
osobne som mala preplach nosa s koloidným striebrom a bolo to výborné, urýchlilo to liečenie 🙂 A mala som aj koloidné striebro v spreji na vážne poranenie ... hojilo sa krásne napriek tomu, že som diabetička a vyzeralo to na strašnú jazvu ... krásne to stiahlo🙂 ledva vidieť, kde bola hlboká rana🙂 snáď som pomohla
11. sep 2018
11. sep 2018
zabka023
autorA myslíte že to mozem dať aj ročnému bábätku?
11. sep 2018
Aj ja dávam 😉
4. nov 2018
Ja pri sople u deti