máš tam preklep v označení bubena nie bubeba . A veru letí to riadne
Pamätám akoby to bolo len včera...na jej dcérku Melody často spomínam ...maminka musí veľmi chýbať...💔🥺
máš tam preklep v označení bubena nie bubeba . A veru letí to riadne
@marsmykkok ďakujem za upozornenie
Aj ja si to pamatam ako dnes a potom tie hnusne veci, ktore sa diali s vyzbieranymi peniazmi. Cele to pospinilo jej pamiatku a odchod. Dufam, ze je to uz dnes zabudnute.
Aj ja si to pamatam ako dnes a potom tie hnusne veci, ktore sa diali s vyzbieranymi peniazmi. Cele to pospinilo jej pamiatku a odchod. Dufam, ze je to uz dnes zabudnute.
@kk77 co sa stalo?
ani sa mi verit nechce ze je to už tolko rokov, my sme o 12 rokov starsi, ona tu 2 rokov nie je,moj maly mal vtedy 5 mesiacov, kolko vela casu odvtedy preslom a viem admini vtedy slubili ze jej profil nezmazu
Tiež som ju sledovala a verila že svoj boj vyhraje...žiaľ sa jej to nepodarilo
Krásne ,kolko žien nanu aj po rokoch spomina ...bola velka bojovnicka.....ja dnes mydlim na malú dorotku dietatko odišlo a jedna mamička zostala...
@zdenkabartakova kamaratka tu z konika, co s nou udajne travila aj posledne dni vyzbierala peniaze, dala urobit velky veniec na pohreb a ak si dobre pamatam, tak cast spreneverila. Dlho sa to tahalo a ani neviem ako presne to skoncilo, ci bolo podane aj trestne oznamenie. Teraz som kukla ai a veru asi to islo do stratena s tou podvodnickou.
@zdenkabartakova kamaratka tu z konika, co s nou udajne travila aj posledne dni vyzbierala peniaze, dala urobit velky veniec na pohreb a ak si dobre pamatam, tak cast spreneverila. Dlho sa to tahalo a ani neviem ako presne to skoncilo, ci bolo podane aj trestne oznamenie. Teraz som kukla ai a veru asi to islo do stratena s tou podvodnickou.
@kk77 bola to Katarina s nikom happy a ano islo tam aj trestne oznamenie ...
Viete kto sa stará o jej dcérku?
@marsmykkok 16
@malinovka333 ďakujem, takže už pomaly bude dospelá. Aspoň že osud doprial zdravie starým rodičom že ju mohli vychovať ked jej zobral mamu.
Myslela som si ja tak že okolo 17, lebo viem že nebola vtedy ked Bubena zomrela ani bábätko ale ani väčšia ešte, ale presne som nevedela.

🤍ach jaj pamätám😢 úžasná bojovníčka