Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
  zahadka
  9. dec 2018    Čítané 269x

  Vianoce v septembri zariadil Bi-Oil

  Kde bolo, tam bolo, tam bol Štedrý deň

  Je Štedrý deň, v bruchu cítim motýliky. Absolútna nervozita, tak dnes to príde. Ako budú reagovať? Dnes sa to dozvedia. Priberiem zas 20 kg? Opäť celá dopraskám? Ako zvládnem 3 deti? A tých úrazov, hlavne, nech je zdravé. 

  Pred rokom na Štedrý deň sme celej rodine oznámili, že sa v auguste rozrastieme. A naozaj, rozrástli sme sa. A predstavte si nielen o Šimonka, ale ja o nové kilogrami, nové strie, a s čím som nerátala aj o novú jazvu. Po pôrode som na internete hľadala informácie, ako sa dá dať jazva čo najrýchlejšie do poriadku. A na akej stránke sa nájde najviac mamičiek, ktoré poradia? No jasné! Na našom koníku! A tak som hľadala, hľadala, až som našla. A dokonca sa ukázalo, že môžem dostať najlepší produkt na trhu zadarmo, ak ma vyberú na testovanie olejčeka Bi-Oil. A oni mňa a moju rodinku naozaj vybrali. To bolo radosti, keď som Eliške povedala, že budeme mať olej, čo pomôže zmenšiť jej jazvu🙂 Podmienkou bolo generačné testovanie. Oslovili sme babku, keďže má roky problémy so suchou pleťou. Súhlasila a mohli sme začať. S balíčkom prišiel milý list od #konik_testuje Tri rôzne veľké olejčeky sme si rozdelili. Babke sme dali stredný, my sme si nechali zvyšné dva. Eliška mala za úlohu si natierať jazvu nad perou, ja strie a jazvu po sekcii a babka tvár a ruky. A zaujímavé je, že sa ujal aj u môjho manžela. Náš ocko, sťaby ľadový medveď, chodí denne na ponor (čupne do Oravy - rieky, namočí sa po krk, po 5 min. vylieza). Po takto ľadových ponoroch ho vždy príšerne svrbeli nohy. Po mojom nenápadnom podsúvaní (veď chlapi také nemusia používať :D) fľaštičku pochytil, vyskúšal, už sa neškriabe a už olejček odporúča ďalším "medveďom". Jeho suché nohy sú zrazu jemné, hydratované a nesvrbia. 

  S čím sme sa to natierali?

  Bi-Oil ® je  výrobok na starostlivosť o pokožku. Obsahuje PurCellin Oil a vitamínov A a E, prírodných rastlinných olejov z nechtíka, levandule, rozmarínu a harmančeka.

  • odporúčaný pre zlepšenie vzhľadu jaziev, strií a nerovnakého odtieňa pokožky,
  • vhodný pre starnúcu a dehydrovanú pokožku,
  • je hypoalergénny a vhodný pre citlivú pokožku.

  Vlastnosti, zloženie sú ozaj super. A super sa mi zdá aj konzistencia. Je olejovitá, nemusím ho extra rozotierať, ide to úplne ľahúčko. Nádherne vonia. Videli ste Ľadové kráľovstvo? Je tam scéna s čokoládou, kde Anna a Elza zavoňajú čokoládu. A presne tak voniam aj ja Bi-Oil. Cítiť ho po bylinkách a tá vôňa prevonia celú miestnosť, nevtieravo, príjemne. Jediné, čo mi trošku prekáža, že koža ostane mierne mastná. 

  Kto testoval Bi-Oil? A aké boli výsledky?

  Moja 6-ročná Eliška sa natierala často aj mimo toho, keď som jej povedala. Jazvička nad perou je na dievčatku neželaná ozdoba. Jemné masírovanie s olejčekom naozaj pomohlo. Jazva bola rok rovnaká a teraz, čuduj sa svete, je svelejšia a menšia. Eliška, parádnica, sa nechala počuť, že sa natierať bude aj naďalej. 

  Babka Valika k nám chodí 2x do mesiaca. Ju som kontrolovať nemohla, no o to lepšie som mohla vidieť rozdiely. Babka má 57 rokov, vrásky pribúdajú, pleť je dlhodobo suchá a citlivá. Babkine slová: "vcuclo sa mi to, no trochu som lesklá" asi naznačovali, prečo sa natierala iba večer. Ideál by bol 2x denne, čiže aj ráno. Napriek tomu pleť zjemnela, premastila sa, nie je začervenaná. A zdá sa mi, že aj pehy jej vybledli. Babka si natierala aj ruky. Pigmentové škvrny sú o trochu bledšie. 

  Poslednou testujúcou, teda okrem môjho ľadového medveďa, som ja, Aďka. V septembri som oslávila Kristove roky. Mesiac predtým sa nám akútnou sekciou narodilo tretie bábätko. Na bruchu mi pribudli nové strie k starým z predchádzajúcich tehotenstiev. Strie boli hrubé, bordové, až krvavé. Jazva dlhá, hrubšia. Premasťovala som masírovaním pomocou Bi-Oilu bruško a jazvy. A výsledok? Úplne skvelý. Jazvy sú takmer vyblednuté, jazva sa sťahuje, bledne. Dokonca môj gynekológ na kontrole po 600-nedelí skonštatoval, že jazva sa výborne hojí. Určite budem pokračovať ďalej, nech jazvu a strie čo najrýchlejšie nevidno. Veď sa chcem sebe i môjmu milému mužíčkovi čim viac páčiť. Momentálne mám novú výzvu. Vyskúšať Bi-Oil na zahojenie popáleniny na ruke (piekla som vianočné oplátky). 

  Na záver sa chcem poďakovať za možnosť testovať Bi-Oil, ktorý našej rodinke robí dobrého pomocníka. Milí koníkari, ak budete chcieť premastiť, hydratovať, vyživiť pokožku, pomôcť v boji so striami, jazvami, odporúčam jednoznačne Bi-Oil. My sme zažili Vianoce už v septembri, keď sme sa ním začali natierať. Kedy budete mať Vianoce vy? 🙂