Zajtra nas caka test na cukrovku.
zanin
autorDakujem Sonka. Ja si to budem uzivat az do 13.10 vtedy sa dozviem vysledok. Ale snad nas cukrovka obide. Tiez sa mi moc na dietu nechce.
27. sep 2010
Zajtra nas caka test na cukrovku.
Dakujem Sonka. Ja si to budem uzivat az do 13.10 vtedy sa dozviem vysledok. Ale snad nas cukrovka obide. Tiez sa mi moc na dietu nechce.
Mna vysledok, snad nemam cukor, dietkovat sa mi nechce. Drzim paste.