icon
1 / 1
avatar

V 41 dosť ťažko, nemôžeš byť skôr tehotná???

Dnes o 10:22
avatar

mne presne po 40 začal haprovať

Dnes o 10:24
avatar

mne po 40tke tiež je to hore dole - na nervy, po novom mám Mko každé 2 tt, bla a dlhé a silné....
Podľa dr. som už v prechode je to už cez tretí rok 😢

Dnes o 10:27
avatar

Mne začal úplne skákať mám 43 a tento mesiac som ani nedostala...

Dnes o 10:38
avatar

v prvom rade porozmyslaj ci mas byt z coho tehotna. Ak ano, tak si chod kupit test a sprav si ho ked ti bude meskat 7 dni. Ak nemas byt z coho tehotna tak je mozne ze ti normalne meska. Nemusis ist do prechodu, kludne staci nejaka choroba, viroza alebo len obycajne hormonalne vykyvy.

Dnes o 10:39
avatar

samotna menopauza to nebude, ale kludne to moze byt perimenopauza, alebo moznost tehotenstva ci mnozstvo inych dovodov, pre ktore moze menzes meskat
test, gynekolog - tak ci tak ti nic ine neostava

Dnes o 10:54
avatar

Prechod nie ale perimenopauza

Dnes o 11:00
avatar

Kľudne z tepla môže byť

Dnes o 11:27
avatar

Ja som nemala doteraz ziaden problem z menzesom ale ako som dovrsila 41 to je des citim vsetko pred menzesom naberanie okolo brucha tuk neskutocne zo dna na den preto som s toho taka trosku mimo lebo ja neviem co to je bolest menzesu stavy menzesu atd ja som to nikdy nemala cely zivot mam menzes bez akeho kolvek problemu a zrazu sa mi meni telo

Dnes o 11:34
avatar

Najskôr si sprav tehu test ;)
Mne mešká od vianoc/2025. Bola som teraz na vyšetrení- brali krv na hormóny ...
Údajne budem potrebovať hormonálnu liečbu, aby to telo ustálo, keď zrejme "prechod" prišiel tak skoro..
Držím prsty, aby to u teba bolo skôr to tehotenstvo;)

Dnes o 11:34
avatar
@zara1357

Najskôr si sprav tehu test ;)
Mne mešká od vianoc/2025. Bola som teraz na vyšetrení- brali krv na hormóny ...
Údajne budem potrebovať hormonálnu liečbu, aby to telo ustálo, keď zrejme "prechod" prišiel tak skoro..
Držím prsty, aby to u teba bolo skôr to tehotenstvo;)

@zara1357 boze len to nie v 41

Dnes o 11:36
avatar

Ako na tele zistim ze su priklad zle hormony alebo nejak kolíšu

Dnes o 11:40
avatar
@zuzubb007

V 41 dosť ťažko, nemôžeš byť skôr tehotná???

@zuzubb007 ja som mala menopauzu v 35, taze mozne je vsetko

Dnes o 12:44
avatar

Obdobie perimenopauzy môže trvať aj 10 rokov, takže žiadny strach😁. Nespavosť, únava, priberanie, náladovosť, pamäťová hmla, jeden mesiac nič, druhý masaker, 3 mesiace nič, potom 6 ako hodinky...krásne obdobie

Dnes o 12:46
avatar
@rfrd12

@zuzubb007 ja som mala menopauzu v 35, taze mozne je vsetko

@rfrd12 takze si v 35 rokoch prestala menstruovat?

Dnes o 12:50
avatar

Perimenopauza 40 + uplne normalna fáza. Hormony zacinaju haprovat ako pisala @demartka

Dnes o 12:51
avatar

menopauza určite nie
ale perinomenopauza už môže pomaličky nastupovat aj takto ,

Dnes o 13:01
avatar
@rfrd12

@zuzubb007 ja som mala menopauzu v 35, taze mozne je vsetko

@rfrd12 a to ti ako mudr nijak neriešili ? chápem 45 ale 35 je moc skoro

Dnes o 13:02
avatar
@zarita39

Ako na tele zistim ze su priklad zle hormony alebo nejak kolíšu

@zarita39 gyn, prehliadka , čo si tu pisala jej popiš , a mudr ti urobi hormonalny profil

Dnes o 13:04
avatar

Ja som v 41. rokoch už 2 roky nevedela čo je menzes 🤦‍♀️

Dnes o 13:18
avatar

Perimenopauza...

Dnes o 13:32
avatar

Sprav test

Dnes o 14:53
avatar
@sara07

@rfrd12 a to ti ako mudr nijak neriešili ? chápem 45 ale 35 je moc skoro

@sara07 ako by to mal riesit? Myslis, ze sa to da zastavit alebo pribrzdit?

Dnes o 15:43
avatar
@0kristina0

@rfrd12 takze si v 35 rokoch prestala menstruovat?

@0kristina0 ano

Dnes o 15:44
avatar
@rfrd12

@sara07 ako by to mal riesit? Myslis, ze sa to da zastavit alebo pribrzdit?

@rfrd12 čo som čítala tak ano, dokonca sa dá nástup ked to pride tak skoro posunúť . Ani tie "stavy" čo sú súčastou perinomenopauzy nemusíme pre ne tak padať na hubu , však to je rozmezie aj pár rokov

Dnes o 17:41
avatar
@sara07

@rfrd12 čo som čítala tak ano, dokonca sa dá nástup ked to pride tak skoro posunúť . Ani tie "stavy" čo sú súčastou perinomenopauzy nemusíme pre ne tak padať na hubu , však to je rozmezie aj pár rokov

@sara07 tak si asi citala zle

Dnes o 19:32