Babyyyyyu preco ked velice prejavite zaujem o nejaku vec z bazaru chcete premerat atd a potom nic a nic aspon sa uracte a napiste ze nemam zaujem vrrrrrrrrrr🙉
Lebo to je rozum...A terás sa ti väčšina výhovoriek,ze nemajú čas,ale vypisovať tu pol dňa,cas majú...mňa toto tiež riadne štve,ked meriam a potom ani by,ani mu...slušnosť a minúta z ich drahocenneho času,by ich nezabudla...
Prepáč za preklepy 😂
@hviezdicka3 presne to.aspon dakujem,ale niektorym vyoperovali slusnost😂mne raz pisala,ze mas to este?no ale ja slusne odpisem
@balinka šak nie? 😂 Ja sem chodím raz za deň a aj to večer na desať minút a odpísať záhadné stihnem každej,ohodnotit tiež atď. Ale niektoré ako keby ani ženy neboli 😂
Mna tiez jedna pani natahovala skoro 3tyzdne ze posiela peniaze nechala som to tak pokial sa nezacali ozyvat dalsi zaujemcovia. A co bol vrchol ze si 2krat pytala adresu ze mi posle cez postu peniaze tak som sa nasr....a predala dalsej zaujemkyni s tym ze som jej napisala ze nebudem dalej cakat a ona ma zjazdila ze ako som si to mohla dovolit no otras pristup niektorych ludi
treba rovno premerarmt a tak dat adpon nemaju s cim otravovat 😊
@candii veru,oni si nájdu niečo čo ich bude zaujímať navyše,to sú proste také typy,co sa len vypytuju a nič nekúpia...na ich komunikácií vidno,kto má seriózne záujem...
@zata2 a najlepšie je,ked to je už natoľko vážne,ze si vypýta c.uctu a nakoniec ani obraz ani zvuk...trápne jednanie
Dotycna mi vypisuje uz druhy rok za cizmy za 6€ dookola tie iste otazky a potom nic ticho☺aspon zabava😀