icon
avatar

presne tak , ešte ta aj trestá ak si chceš privyrobit na ich lepšie vzdelanie alebo kružky, poznavanie ... jednoducho rodič s dietom tu je len na žmykanie, dojenie, lebo však s detmi sa už tažšie dvihaju kotvy a ide preč ....

27. apr 2026
avatar

Myslim, ze kto chce, dvihne kotvy aj s detmi, hoci ano, je to urcite inak narocne, ja som typ matky “ide sa za dobrodruzstvom” ak by bolo ozaj zle, namotivujem este aj psa

27. apr 2026
avatar
@danieli

Myslim, ze kto chce, dvihne kotvy aj s detmi, hoci ano, je to urcite inak narocne, ja som typ matky “ide sa za dobrodruzstvom” ak by bolo ozaj zle, namotivujem este aj psa

@danieli určite , lebo nestahuješ sa s 3 krabicami vecí ale xy viac krabicami, hračkami , knihami , finančne určite je to tažšie sa už prestahovat s detmi
bezdetny nejak pol rok prežiješ aj na ubytovni niekde ,s detmi už moc nie
na jazyk musíš mysliet
ono ked sa rozhodneš ideme stahovat a začneš riešit, zistovat, prepočitavat ti len začne vyskakovat že bolo lahšie sa zbalit v 25 bez deti

28. apr 2026