Ahojte, ideme prechádzať na mlieko s číslom 2...môjmu malému dávam kendamil 1, začínali sme s nutrilonom... Ale! ... Posledný týždeň pozorujem ze odmieta mlieko, sotva vypije 90ml...aj v noci neustále sa budí potiahne si trochu z fľaše a viac nechce... Prikrmy už máme v plnom prúde... Papa dobre až na kašičky.. Tie vypluva, nechce žiadnu ani krupicu...môžem sa vrátiť naspäť na nutrilonu 2? Ak mu prestalo chutiť kendamil, myslíte že by som mohla zmeniť naspäť značku? 🙈
Môcť môžeš ale ja by som to nerobila🙂je to len obdobie 🙂predsalen ma aj dostatok prikrmov tak aj mlieko sa pomeni🙂
A nejdú mu zúbky? Môže sa mu ťažko ťahať a preto pije malo. Alebo preto, že je nasýtený, len si potiahne od smädu a stačí mu. Ja by som v noci ani nedávala vôbec, keď mu to nechýba. 🙂
Moja tiež máva obdobia, keď pije viac a keď pije dosť málo, niektoré dni ledva 100,ine dní aj 160, od začiatku je na nutrilone, takže aj 2ku ma nutirlon