Ahojte prosim Vas vie ma niekto naucit po nemecky. Potrebujem sukromne hodiny voboc neviem ani ceknut. dakujem 🙂
Skus zacat s knihou "Nemecky s usmevom"
3. dec 2014
zdenkkaa
autor@nitrankanr ja sa to sama nenaucim pptrbujem k tomu niekoho. ja som antitalent na jazyk.
3. dec 2014
Pozri si www.superjazyk.sk alebo rovno kontaktuj mojho muza na 0903392768. Na stranke je uvedena Rovinka ale prave otvarame kancelariu aj v centre.
3. dec 2014
Aj mne by sa zisli!