icon

Ahojte žienky,
je tu náhodou dojčiaca mamina ktorá sa dala očkovať proti chrípke? Čo na to lekár hovorí?

avatar

myslim ze gyn ti to bude sam odporucat

27. okt 2018
avatar

@bbarboraa obvodný očkuje,nie Gyn.

27. okt 2018
avatar

@zenaajmama noa? ja som napisala ze ti to bude sam odpprucat a veru aj gyn očkuje

27. okt 2018
avatar

@zenaajmama Vakcina obsahuje kmene chripky, ktore sa najčastejšie vyskytovali min.rok. Neviem k comu je to dobre. Mam pár známych co po očkovaní dostali neskutočnú chripku, moja starká skoro zomrela. A co na to lekári? No veď maju z toho peniaze cize samozrejme,ze ti to budú odporúčat. Cest vynimkam. A ziadna vakcina ti nezaručí, že tu chorobu nedostanes. Bohužiaľ. Ani jej lepsi priebeh. Ale rozhodnutie je samozrejme na tebe.

27. okt 2018
avatar

Ked chces dostat chripku (jej kmen co bol minuly rok) tak sa zaockuj😉

27. okt 2018
avatar

Minule bolo v damskom klube ze ockovanie odporucaji len ludom ktori mali uz v minulosti chripku s tazkym priebehom...inak nie

27. okt 2018
avatar

@bbarboraa noa? Takého nepoznám 😀

27. okt 2018
avatar

Baby ja som sa pýtala že či niekto riešil toto očkovanie počas kojenia.
Ďakujem za názory.

27. okt 2018
avatar

@zenaajmama Nie. Ani iné očkovanie som neriesila počas dojčenia ci mimo neho.

27. okt 2018
avatar

@zenaajmama A minimálne 20rokov som ani chripku nemala.😉

27. okt 2018
avatar

Ja som sa dala dvakrát ockovat ako tehotná, na západe bežná vec. Teraz dojčím a tiež nad tým uvazujem.

27. okt 2018
avatar

@evittam ja som za očkovanie.

27. okt 2018
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@zenaajmama No a? Pytala si sa, odpovedala som. Nemienim rozoberat temu ockovanie. Btw.ja nemam nic proti ockovaniu.

27. okt 2018
avatar

@evittam súhlasím.Nerozoberaj to. Otázka smeruje ženám ktoré sa dali očkovať počas dojčenia.

27. okt 2018
avatar

@zenaajmama ja som za ovkovanie, ale som proti ockovaniu proti chripke. V zivote som chripku nemala a aj tak ma chceli ockovat... Nechapem na co... 🤔🤔

27. okt 2018
avatar

@jajka257 Mozno aby si ju dostala.😁😉

27. okt 2018
avatar

@evittam asi preto.... Ale dakujem, neprosim si....😃😃😃

27. okt 2018