icon

som szco, zaroven mam rodicak. dieta mam v jasliach, tam asi ocr sa nedava ? ci nemam narok ? dakujem

avatar

Ak si platíš odvody do SP, máš nárok na platenú OČR.

17. sep 2024
avatar

Tak závisí či za seba platíš odvody

17. sep 2024
avatar

ak si platíš nemocenské odvody máš nárok na OČR

17. sep 2024
avatar

Prečo by si nemala? Ak si platis odvody, tak samozrejme že máš nárok.

17. sep 2024
avatar
zetorka
autor

platim si

17. sep 2024