Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
  ziiziii
  19. júl 2020    Čítané 149x

  Keď ho miluješ, JE čo riešiť!

  Všetko sa to začalo komentárom... 

  ...nasledovala milá a prekvapivá ModroKoníkovská správa a o pár dní prišiel, očakávaniami popretkávaný, voňavý balíček. Skôr ako sa začalo samotné testovanie - MNOU, stihlo "testnúť" pol tuby krému na ruky jedno z mojich Žihadiel a spolu s ním aj časť kuchyne. 

  Hlavným protagonistom s ¼ hydratačného krému, 0 % alkoholu a so zárukou 48-hodinovej ochrany bol antiperspirant Dove Original. Okrem neho balíček obsahoval aj krém na ruky Dove Nourishing secrets v kombinácii kokosový olej a mandľové mlieko a sprchový gél Dove Hydrating care s aloe vera a brezovou vodou. 

  Poznáte tajomstvo pravej krásy? 

  Naozaj sa stačí cítiť dobre a príjemne vo svojej vlastnej koži? Je potrebné mať ten správny antiperspirant, aby sme sa cítili spokojne a sebavedomo v každej situácii? Je to tak? Použila som pár, už známych, úvodných viet z článku a pridala otázniky, ktoré viseli počas testovania nad každou jednou z nás. No je to naozaj tak! K tomu, aby som sa cítila naozaj dobre, príjemne, spokojne a sebavedomo - a teda aj krásne, potrebujem AJ spoľahlivý antiperspirant. 

  Prvý týždeň testovania nabral šialené tempo, bojové podmienky boli na dennom poriadku. Hektika, nestíhačky, nečakané udalosti. Už ráno pri odchode z domu som si priala večer. No Dove ma podržal až do neskorého návratu. Ako odmena za toto šialenstvo ma čakal druhý týždeň, oveľa voľnejší, podľa vlastných predstáv a pravidiel. Keďže som matka dvoch vysokoakčných detí, nikdy sa nenudím. Dove mi robil spoločnosť na všetkých našich akciách a pri všetkých našich úletoch, či už vonku, ďaleko od domu, alebo len za dverami detskej izby. A bez opakovaného použitia, nebolo totižto potrebné. Som typ, ktorý obľubuje produkty aj bez vône a akéhokoľvek závanu, no táto vôňa mi neprekáža a čo ma veľmi teší, Dove je kamarát aj s čiernym a akýmkoľvek tmavým oblečením, nezanecháva biele fľaky. Tento antiperspirant som, samozrejme, poznala a používala už aj v minulosti, a teda mala s ním už nejakú skúsenosť. Niekoľkokrát som ho vymenila za iný, bez obsahu hliníkových solí, ktorých nebezpečenstvo však nie je nijako dokázané. Bolo to pre dobrý vnútorný pocit. Nedá mi ešte nespomenúť a nevyzdvihnúť komfort po holení podpazušia, žiadne podráždenie, príjemný krémový pocit. 

  V neposlednom rade venujem pár slov aj krému na ruky a sprchovému gélu. Príjemné produkty. Oba. No keďže mám problém s pokožkou rúk už dlhodobo, zachraňujú ma iné krémy. Ako doplnok s príjemnou jemnou vôňou a vyhovujúcou konzistenciou bol však vhodný, nedráždivý.

  Sprchový gél ma prekvapil absenciou SLS peniacej zložky. I keď, mnohí sme zvyknutí a radi, keď všetko, počnúc zubnou pastou, končiac čistiacimi prostriedkami, poriadne pení. No začínam si zvykať, že dokonale čistí môžeme byť aj bez toho. 

  V mojom poslednom príspevku o testovaní som spomínala, či stojí práve tento antiperspirant na čele celej armády. Prehlasujem, že áno. Je to bodka za všetkým. Mňa nesklamal. S ním môžem "riešiť" čokoľvek! 

  Ďakujem za možnosť testovať a zažiť tak trochu iné dni! 

  S pozdravom 

  Zuzana

  #test_dove 🤍💙A keďže dneškom končí testovanie a na rad príde recenzia odo mňa, pre Vás, pridávam ešte jednu fotku, a síce "Jeden za všetkých, všetci za jedného" 😃
  A či tento Dove antiperspirant naozaj právom stojí na čele tejto mojej armády, sa dozviete už čoskoro 💙🤍

  #test_dove 🤍💙🌾🌿Opäť potulky s ⒹⓄⓥⒺ🌿🌾💙🤍

  #test_dove
  Upotení? Nie?
  Nie! S Dove antiperspirantom sa to dá 🚴‍♀️🚵‍♀️❤️

  #test_dove
  Ⓓnešná mⓄja sⓥiⒺža bodka za dňom 🛀🚿💤

  ziiziii
  Správa bola zmenená    5. júl 2020    

  #test_dove Či je leto 🍒 a či mráz ❄️ Dove so sebou vždycky máš! S pozdravom Upachtená mama🙈😉
  Mám pocit, že s modrokoníkovským balíčkom mi prišlo do života aj najhektickejšie štvordnie za posledný polrok (no áno, áno, coronadays s online výučbami a deťmi na hlave, stole, svietidlách, vlastne v š a d e, nerátam). Lepší testčas nastať nemohol 🙂 My dnes už druhý výjazd 🤪 majte pekné a voňavé popoludnie!♥️

  #test_dove
  Milé mamičky i nemamičky, i keď máme rozdielne priority, viac či menej, potíme sa všetky 😓😉 Tentokrát koník testuje Dove antiperspirant Original, avšak spoločnosť mi robia aj sprchový gél Dove Hydrating care s aloe vera a brezovou vodou a krém na ruky Dove Nourishing secrets v kombinácii kokosového oleja a mandľového mlieka.
  Dnes ideme naplno 🤪 Lepším dňom, ako záver školského roka a nekonečným, nielen, ranným zhonom, som začať nemohla 🙃 zatiaľ dopísania a dočítania ♥️