Všetko najlepšie mu prajem. Manzelova starká ma 89 síce už nepracujem ale ešte je vrtka dosť 🙂.
27. okt 2015
to je super napad ,ako darcek na narodky...🙂 a pripajam sa k blahozelaniu..🙂
27. okt 2015
To bude mat radost dedusko a co pracuje v takom vysokom veku?
2. nov 2015
Zuzi to je parada,pediater aj gynekolog tak blizke osoby v rodine.dedkovi nech dlho sluzi zdravicko
3. nov 2015

Dedkovi prajem všetko najlepšie určite bude mať veľkú radosť ☺👍