moja obedna aktivita.. 😊 vyber fotiek do velikaaaanskeho ramika pre nasho dedka na oslavu 80.tych narodenin! 👌🏻👌🏻 podotykam, ze este stale pracuje! 😊☝🏻️ je to nezmar! ❤️ a #riofresh pomaranc mi ako spravnej ambasadorke predsa nesmie chybat! 😉👍🏻 🙂
Všetko najlepšie mu prajem. Manzelova starká ma 89 síce už nepracujem ale ešte je vrtka dosť 🙂.
27. okt 2015
to je super napad ,ako darcek na narodky...🙂 a pripajam sa k blahozelaniu..🙂
27. okt 2015
To bude mat radost dedusko a co pracuje v takom vysokom veku?
2. nov 2015
Zuzi to je parada,pediater aj gynekolog tak blizke osoby v rodine.dedkovi nech dlho sluzi zdravicko
3. nov 2015

Dedkovi prajem všetko najlepšie určite bude mať veľkú radosť ☺👍