
7 / 41
a takto vyzeraju v 25tt - vlavo dievcatko, vpravo chlapcek
zusika
autordakujeme....
16. nov 2010
jéééééj ako je to krásne vidieť🙂gratulujem 🙂
16. nov 2010
jee no krasna fotecka !
16. nov 2010
nádhera...
17. nov 2010
Su nadherny🙂 drzime palceky🙂
17. nov 2010
krásne blahoželám
23. nov 2010
kráááása....no tak vitajte dvojicky....a zase nás bude tu na koniku viac...bambulky tešíme sa na vás....maminka a D+D = dvojicky...
16. jan 2011
kraaaaaaaaasna fotka,blahozelame a drzime palceky