zusika
12. nov 2010
TWIN BABIES
Zivot ma naucil verit na zazraky... To, ze v mojom brusku rastu dve deticky naraz je urcite zazrak.
krasne🙂prajeme vam aby deticky vydrzali co najdlhsie v brusku, aby ste mali z prveho okamziku narodenia vsetci LEN krasne zazitky!
16. nov 2010
To je vazne zazrak, aj ja po takom tuzim 🙂 krásne
16. nov 2010
počať jedno dieťatko je zázrak... ale hneď dve... tak to je neskutočný zázrak... držím palce nech všetko dobre dopadne...
9. dec 2010
zusika
autor🙂
9. dec 2010
ahoj zusika,blahoželám k dvojičkám : - ) i ja mám jedny
kočiar easy walker sme chceli aj my ale je veľmi veľký,hlavne športová časť
13. dec 2010









































drzim palce 🙂