
32 / 41
30tt
zusika
autorZlata si! :D ale male sa zda mozno iba na fotkach....je fakt,ze nie som ako autobus...ale velke je dost....no nech sa len ti dvaja zblizuju.....
22. dec 2010

Zlata si! :D ale male sa zda mozno iba na fotkach....je fakt,ze nie som ako autobus...ale velke je dost....no nech sa len ti dvaja zblizuju.....
Zuzka ake máš milé malé brušino, asi sa tam braček so sestričkou riadne obijímaju