icon

Definitivne ukoncena PN a uz oficialne na MD.... hned je to iny pocit... :D

avatar

ahojček, s dovolením by som sa chcela spýtať,,,z komentárov som vyrozumela, že čakáte dvojičky?správne?--ja tiež,sme však na začiatku tedy približne v 15 týž.,,, môj lekár ma posiela na zašívanie krčka a že to robia v celkovej anestézii- ja mám z toho totálnu paniku...

10. jan 2011
avatar

ahojček, s dovolením by som sa chcela spýtať,,,z komentárov som vyrozumela, že čakáte dvojičky?správne?--ja tiež,sme však na začiatku tedy približne v 15 týž.,,, môj lekár ma posiela na zašívanie krčka a že to robia v celkovej anestézii- ja mám z toho totálnu paniku...

10. jan 2011
avatar

@mojan ja som teda úplny laik, ale u nás zašívanie krčka už peknú dobu nerobia, lebo je to skôr kontraproduktívne... skús sa spýtať viacerých lekárov 😉

12. jan 2011
avatar

aj ja som tak čakala na ten deň - bolo to na psychiku strašne fajn - keďže som ležala už od 24tt..držím palčeky a myslím na vás!!

18. jan 2011
avatar
zusika
autor

Vdaka Luci! 🙂

18. jan 2011