Definitivne ukoncena PN a uz oficialne na MD.... hned je to iny pocit... :D
ahojček, s dovolením by som sa chcela spýtať,,,z komentárov som vyrozumela, že čakáte dvojičky?správne?--ja tiež,sme však na začiatku tedy približne v 15 týž.,,, môj lekár ma posiela na zašívanie krčka a že to robia v celkovej anestézii- ja mám z toho totálnu paniku...
10. jan 2011
aj ja som tak čakala na ten deň - bolo to na psychiku strašne fajn - keďže som ležala už od 24tt..držím palčeky a myslím na vás!!
18. jan 2011
zusika
autorVdaka Luci! 🙂
18. jan 2011
ahojček, s dovolením by som sa chcela spýtať,,,z komentárov som vyrozumela, že čakáte dvojičky?správne?--ja tiež,sme však na začiatku tedy približne v 15 týž.,,, môj lekár ma posiela na zašívanie krčka a že to robia v celkovej anestézii- ja mám z toho totálnu paniku...