NÁDEJ - to je obruč, ktorá nedovolí srdcu, aby puklo
zusika
autorDakujem!
20. júl 2010
Prajem veľa veľa veľa sily a šťastia on sa ty teraz vratí aj ja som potratila a o osem mesiacov som nato čakala dvojičky takže sa mi vratila moja visnivaná Simonka a pridala sa k nej aj Karinka.Mysli pozitívne......
1. okt 2010
držim palce.
25. okt 2010
gratulujem k dvojickam a veeelmi drzim palce,ten kocik mame aj mi a je supeeer budes spokojna🙂
12. nov 2010
zusika
autorvdaka, tesim sa ze sme dobre vybrali 🙂
12. nov 2010
Krásne motto Zusika, úplne vystihuje ako sa dá žiť s veľkým žialom. Prajem ti krásne a zdravé dieťatko, nech môžeš byť zase šťastná