icon

NÁDEJ - to je obruč, ktorá nedovolí srdcu, aby puklo

avatar

Krásne motto Zusika, úplne vystihuje ako sa dá žiť s veľkým žialom. Prajem ti krásne a zdravé dieťatko, nech môžeš byť zase šťastná

19. júl 2010
avatar
zusika
autor

Dakujem!

20. júl 2010
avatar

Prajem veľa veľa veľa sily a šťastia on sa ty teraz vratí aj ja som potratila a o osem mesiacov som nato čakala dvojičky takže sa mi vratila moja visnivaná Simonka a pridala sa k nej aj Karinka.Mysli pozitívne......

1. okt 2010
avatar

držim palce.

25. okt 2010
avatar

gratulujem k dvojickam a veeelmi drzim palce,ten kocik mame aj mi a je supeeer budes spokojna🙂

12. nov 2010
avatar
zusika
autor

vdaka, tesim sa ze sme dobre vybrali 🙂

12. nov 2010