icon

Od dnes na Kramaroch az do porodu ... Snad to nebude extremne dlha doba,ved drobci uz maju 2,1 a 2,5 kg 🙂

avatar

tak drzim palec ,nech Ti to v nemocke rychlo ubehne ,a coskoro budes so svojimi drobcami ...

20. jan 2011
avatar

@zusika držkaj sa a už nech si zo svojimi slniečkami 🙂))))))

20. jan 2011
avatar

držím palce, aby to rýchlo ubehlo 🙂

20. jan 2011
avatar

držím palce až už to máš za sebou 😀

20. jan 2011
avatar

ako sa máš, dávno si sa neukázala vo februárovkách a čítam, že si na kramároch, to si už v pôrodnici? Krásny týždeň už máš a drobci krásnu váhu 🙂

22. jan 2011
avatar

Ahoj Zuzi, stretli sme sa v TT na predpôrodnom kurze v 2009 :( veľmi silno držím palčeky aby to už rýchlo ubehlo, nech máš detičky čoskoro pri sebe.. posielame veľa veľa energie🙂

26. jan 2011