icon

Pomaly ale isto sa vo mne miesaju pocity radosti, nedockavosti a obav...

avatar

ahoj Zuzka, veľmi držím palčeky, aby bolo všetko v najlepšom poriadku
aj som ťa stretla na jarmoku, /Miška J. je moja sesternica/, len som ťa nestihla ísť pozdraviť
ešte raz všetko dobré, Lucia)

12. nov 2010
avatar
zusika
autor

Cauko Luci, vdaka za povzbudenie!
Drzim palce aj vam, nech dcerka pekne rastie a robi vam radost 🙂

12. nov 2010