Pomaly ale isto sa vo mne miesaju pocity radosti, nedockavosti a obav...
zusika
autorCauko Luci, vdaka za povzbudenie!
Drzim palce aj vam, nech dcerka pekne rastie a robi vam radost 🙂
12. nov 2010
Pomaly ale isto sa vo mne miesaju pocity radosti, nedockavosti a obav...
Cauko Luci, vdaka za povzbudenie!
Drzim palce aj vam, nech dcerka pekne rastie a robi vam radost 🙂
ahoj Zuzka, veľmi držím palčeky, aby bolo všetko v najlepšom poriadku
aj som ťa stretla na jarmoku, /Miška J. je moja sesternica/, len som ťa nestihla ísť pozdraviť
ešte raz všetko dobré, Lucia)