icon

Tie tyzdne nejako rychlo letia..... a ja si stale myslim, ze mam este kopec casu.....

avatar

veru letia... Zuzi, super si to potiahla, úplna paráda. ale ešte ťahaj, dokým vládzeš a deťúrence poslúchajú, lebo v brušku im zatiaľ najlepšie 🙂

18. jan 2011