Baby neopytala som sa na odbere, ale brali mi krv na tripple testy.. Netusim ani na co su tie testy. Prosim vysvetlite 🙂
Na genetické choroby ako downov syndróm a podobne
1. okt 2018
A môžem sa opýtať koľko si zato platila? Údajne to nehradi poisťovňa
1. okt 2018
Vysvetlene to mas v milion clankoch, staci si len tuknut. Napr:
https://tehotenstvo.rodinka.sk/kym-rastie-brusk...
1. okt 2018
no hlavne tripple testy vychadzaju prilis casto falosne pozitivne
1. okt 2018
@dena22 no ked sa tu niekto pyta ze co to je, tak absolutne netusi ocom hovori vysledok. A ked mu niekto povie ze vychadzaju falosne pozituvne bude mat z roho gulas. Vysledok tohto testu nieje ziadna pozitivita ci negativita ale vypocet rizika na danu chorobu. Aj vysoke riziko neznamena ze plod bude chory. Len som ta doplnila
1. okt 2018
https://tehotenstvo.rodinka.sk/kym-rastie-brusk...