Ja by som brala ten robot vysavac co aj mopuje odrazu
12. okt 2021
Ja uz som si povedala ze nechcem pod stromcek nieco co bude robit sluzbu aj ostatnym napr ten vysavac ale chcem nieco co bude iba moje co budem iba ja pouzivat 😄
12. okt 2021
@petra_em toto som vravela uz davno a ked to nebolo pochopene, raz pred rokmi som.muzovi na narodky darovala moj vytuzeny parny mop😉😂 ten pohlad...smrt v ociach...cely zivot mu prebehol pred.ocami. ze co som.zle spravil?😂😂😂😂 tak som mu to odvtedy naozaj nikdy nemusela hovorit, uz dostavam zasadne len osobne darceky, alebo je tam spolocny😂 a absolutne netusim.preco🤷♀️😅
12. okt 2021
zuz42
autor@ddaassuullaa to je perfektne 😂
12. okt 2021





my sme si dali s muzom nove matrace od segumu.. už teraz sa neviem dočkat na ten spanoček 😀