Našťastie nezacne predaj vsetkeho z katalógu v jeden deň. Ale aj tak to bude huste
26. okt 2021
Už sa k tomu len dostať 😁
26. okt 2021
A aj to niekedy bude v ponuke? Raz ma tak predavačka odbila vianočným katalogom ze to je len inšpirácia, nie info o tovare ktorý naskladnia,.len ak im zo skladu pošlú a či a čo a kedy pošlú, ze negarantuje nikto..
27. okt 2021
v Seredi nemavaju ani to, co je v beznej ponuke. nie to este toto. nechapem, naco to vobec tlacia. skoda papiera a len co ludi nastvu, ze to aj tak nieje.
27. okt 2021
@konikmodry111 stačí nakúpiť cez eShop a netreba nikam chodit
27. okt 2021




To bude ráno šóra pred lidlom 😅