Ludkovia, ktorý lekár mi vyšetri hladiny hormonov v tele? Obvodak, endokrinolok, gynekolog, kožna??? alebo kto? vdaka
Zakladne urobi aj obvodak ci ti spravne pracuje napr stitna zlaza a poradi ti kam dalej zavolaj si tam on je ochotny
4. nov 2015
nespraví iba TSH môže obvodák ostatné musí odborný lekár
4. nov 2015
hormón štítnej žľazy
4. nov 2015
endokrinolog a gyndoš podľa to ho aké potrebuješ zistiť