icon

Kočky, tie čo ste boli v Luhačoviciach, čo sa tam oplatí vidieť? Chcela by som ísť zajtra na jednodňový výlet, ešte som tam nebola..nejaké tipy..vďaka 😉

avatar

@jarmila2010 vďaka, aj si bola osobne na niektorom z toho, čo si poslala?

24. apr 2026
avatar
@zuzacka16

@jarmila2010 vďaka, aj si bola osobne na niektorom z toho, čo si poslala?

@zuzacka16 nie,nebola...pridala som,len ako tip na vylety...

24. apr 2026
avatar

Nam sa paci priehrada,prechadzka okolo cca.2h.

24. apr 2026
avatar

Pobehajte tie pramene, je to pekná prechádzka v kúpeľnej časti, dá sa prejsť až na priehradu, tam je veľmi pekne a odporúčam najesť sa tu:
https://racek.luhacovice.cz/

24. apr 2026
avatar
@janinque

Pobehajte tie pramene, je to pekná prechádzka v kúpeľnej časti, dá sa prejsť až na priehradu, tam je veľmi pekne a odporúčam najesť sa tu:
https://racek.luhacovice.cz/

@janinque super, určite promenádu chcem vidieť a veru s tou priehradou super, takže dcéra nech si vezme aj kolobežku 😉 vďaka za tip za reštiku, predpokladám, že sa bude dať platiť aj kartou, či treba mať nejaké české so sebou? nevieš poradiť?

24. apr 2026
avatar

Dajte prechádzku okolo priehrady, kludne vezmite deťom aj kolobežky. Okolo priehrady sú detské ihriská, bufety (vačšinou platba v CZK). Pri priehrade je veľké parkovisko. Potom prejdite chodníkom do kúpeľnej časti na kolónádu na zmrzku, oplátku. Vezmite si prázdnu fľašu, dá sa tam bezplatne načapovať Vincentka.

24. apr 2026
avatar

Do Luhacovic treba s českými korunami. Mňa prekvapilo množstvo obchodov,ktoré neakceptovali platbu kartou

24. apr 2026
avatar

kam ta nohy ponesu, vsade je tam pekne. Ale napriklad obed v Rackovi ma uplne sklamal, tak tvrde nepozutelne maso som este nikdy nejedla, vsetci piati co sme tam boli (mali to v ramci menu), ale snad to bola len nahoda, no neda sa na to zabudnut :D

24. apr 2026
avatar
@zuzacka16

@janinque super, určite promenádu chcem vidieť a veru s tou priehradou super, takže dcéra nech si vezme aj kolobežku 😉 vďaka za tip za reštiku, predpokladám, že sa bude dať platiť aj kartou, či treba mať nejaké české so sebou? nevieš poradiť?

@zuzacka16 to si nepamätám, boli sme tam v januári. Ale myslím že sa dalo kartou, ale odporúčam, ako je písané vyššie, aj CZK.

24. apr 2026