Kočky ide vam skylink?.Vcera vecer o 23.00 nam vyplo vysielanie na oboch tv.Karty predplatene skusali sme vsetko obnovit nic nejde.
Áno ide. Možno niečo zo signálom. Skúste nachat dlhšie zapnutu stv1 na tej sa to vie načítať , alebo vypnúť z elektriky mne tak vedel starý set box zamrznut.
Skontrolovať signal. Ak je tak cez web alebo sms požiadať o znovu zaslanie autorizacnych kódov na karty. Skúste ct24, ak vám ide signál mate.
Píše mi ze stanica je nedostupné skontrolujte nastavenie tunera .
Ak vám to vypisuje na ct24 nemáte signál. Skúsiť nastaviť parabolu ak bol u vás silnejší vietor, pripadne aj káble a koncovky.
Nejde ct24 večer som pozerala film a stratil sa sifnal
Pohlo parabolou. Bez meraku to bude ťažké nastaviť ale da sa. Treba len s parabolou jemne narábať. A TV mat nastavene na ct24.
máte satelit? Ak áno skúste trochu po ňom pobúchať