Ahojte, chcela by som sa poradiť. Čo na mastné vlasy? Extrémne rýchlo mi zmastneju a potom ma strašne svrbí pokožka ... Nejaké rady overené prípravky ktoré pomohli ? Ďakujem
Jedine skúšať čo ti sadne. Ja som vyskúšala skoro všetko, redken, Vichy, kerastase,ponio a najlepšie mi robí umývať vlasy dixi šampónom
Skus od alpa,zihlavovy
Zaklad je fenovat vlasy, nenechavat mokre
Mne kadernicka poradila po umyti si nastriekat ku korienkom lak na vlasy alebo suchy sampon, odporucala od welly. A pomaha to. Nemas hned pocit sviezosti ale vlasy vydrzia nemastne dlhsie. Aj ked si napriklad prekryjem odrasty tou farbou v spreji tak mi vydrzia vlasy dlhsie nemastne. Vysvetlila to tak, ze sa vlas pri korienku obali a mastnota sa nerozsiri.
Ja som umyvala každý deň, inak ma svrbela hlava a vlasy mastné. Predtým som nerobila denne, teraz už pol roka ano a preto som si našla dobrý suchý šampón, ale vždy po umývaní zalejem vlasy vodou s octom. Mám v sprchovom kúte kuchynskú odmerku, do nej dám vždy ocot a pridám horúcu vodu. Vlasy nakoniec zalejem, je to lepšie, ako nechať pôsobiť a potom spláchnuť. Neboj, vlasy po uschnutí nebudú páchnuť octom 😉 sú krajšie, zdravšie a takto za pár korún sa človek zbaví aj lupín, ak náhodou má...
Skus pouzivat tuhy sampon
@sy_13 Presne, dixi je fajn 🙂
Baby máte niektorá tmavé vlasy ? Aký používate suchý šampón?
@parvinka0001 to je tiež o tom čo ti sadne,ja osobne neznášam tie hnedé suché šampóny. Mám od toho špinavé ruky, nechty, to budem mať radšej biele vlasy...za mna je dobrý tento
https://www.notino.sk/wella-professionals/eimi-...
@sy_13 ďakujem .ja mám čierne no ten biely si neviem predstaviť dať na vlasy 😁
@parvinka0001 tento je biely,tiež som kadečo poskusala. Toto mi sadlo najviac. Najlepšie je suchý šampón nepoužívať, potom už volíš len menšie zlo. Tiež mám tmavé vlasy.
Jedine sampon bez silikónov a potom na druhý den suchy sampon, takto to robim ja, aby som si nemusela vlasy zmyvat kazdy den.