Ahojte, viete mi niekto poradiť? Príspevok na rekreáciu vypláca zamestnávateľ ... Ale tíe peniaze má od štátu alebo to prepláca "zo svojho"? Ďakujem
Zo svojho
4. apr 2023
Zo svojho. Preto je u nás v práci nepísané pravidlo, že každý kto ho využije príde o premie. Využívajú ho preto u nás hlavne ženy na md, RD a tí čo sú vo výpovednej lehote.
4. apr 2023
Ja som si myslela ze to je od štátu . Tak to je pekne blbe. A to som si dala minuly mesiac preplatili plnu sumu. Tak cakam co sa stane .
4. apr 2023
@lupitta no v normálnej práci sa nestane nič
5. apr 2023
@silvinka511 boli sme vo februári a vo výplate za februar mi to neprislo. Tak uvidime ci v marcovej.
5. apr 2023
závisí kedy si to odovzdala, tú žiadosť s faktúrou a kedy to spracovali na mzdovom
5. apr 2023
Zo svojho