Ženy ahojte, poprosím vás o radu. Mala si zaskrabla cikulku, má tam ranu keď cika strašné ju to stipe, čím jej môžem zmierniť tu bolesť čím jej to natierať aby sa čím skôr zahojilo? Už som zufala. Ďakujem za každú radu 😊
Sudokrem alebo aj canesten sa dá pre deti
Kalciova mast
Spýtaj sa v lekárni oni najlepšie poradia
Ja by som sa priklonila k infadolanu. Dcéra teraz mala hroznu nádchu,hornu peru mala spraskanu až jej krv tielka,a toto mi poradili v lekárni. Pekne sa jej to rýchlo zahojilo
Ja som za Betadine a ak si s ňou doma, tak nechávaj naholo ak máš možnosť aby to zaschlo na vzduchu, vždy po curani jej to osprchuj. A daj Betadine. A nech cura do vody, buď sadnúť do lavora s vodou alebo jej na to pusť sprchu a tak nech čura, ako po pôrode, moč nebude tak agresívny a nebude to tak štipať.
Just -nechtikova masť
Sudokrem alebo Infadolan