icon

Palculienka:braska a segra sa nevedia vynadivat aka som malicka,tatika by v noci ani atomovka nezobudila aj ked som si pomrncala celu noc,mamka oka nezazmurila lebo ze cele tehotenstvo si neuzila a ked som bola v nemocke skoro 6 tyzdnov tak hovorila ze je to zvlastny pocit mat ale zaren nemat a byt maminkou na plny uvazok,tak som jej to dala v noci pocitit ale inak dnes som prespala cely den taka som zlata ze si uziva na plno maminkovske povinosti a dovolila som jej si hodit aj slofika ved este neviem co vymyslym nove v noci pre nu 🥰

8
5
8
avatar

Rozkošná je veľmi. Pripomína mi moju malú keď sme ju doniesli domov z pôrodnice a takto spinkala.

sticker
Odpovedz
22. máj 2021
avatar

Ja som mala syna sice len 8 dni v nemocnici ale ten pocit dobre poznam. Dcera (1,9r) bola s muzom doma, ja na 600nedeli bez novorodenca. Matka dvoch deti a zaroven ani jednoho.

Odpovedz
22. máj 2021
avatar

Zlatíčko je a jste nádherná rodinka, až mi slza ukápla 🙂

Odpovedz
22. máj 2021
avatar

Prenádherná 😍 aj surodenci su podareni 🙃

Odpovedz
22. máj 2021
avatar

@zlaticko118 velmi to je neprijemne bala som sa ze to bude dovne ale som presvedcila ze je to najkrajsi pocit ked ju mam len sama pre seba a nie len chvylku kazdy den v nemocke

Odpovedz
22. máj 2021
avatar

@renca1992 dakujeme🤗

Odpovedz
22. máj 2021
avatar

@1mata dakujeme🤗

Odpovedz
22. máj 2021
avatar

Ona je taka zlatucka, ach ako by som si aj ja rada popestovala už také bábätko 🤍🥰

Odpovedz
22. máj 2021
avatar

Joj velmi dobre toto poznam, ja som mala starsiu v nemocnici 20 dni a mladsiu dokonca mesiac a bolo to trapenie. Najhorsi bol vzdy odchod z porodnice bez babatka, pri prvej dcerke som len sadla do auta a plakala som pol hodinu, vobec som sa nevedela utisit. Pri druhej uz som vedela ze to nema zmysel takto oplakavat (a po sekcii sa mi od bolesti ani plakat nedalo 😅), lebo bude ok, chce to len cas a lasku 🙂 Vitajte doma!

Odpovedz
23. máj 2021
avatar

Tesim sa s vami ze ste uz doma ,ja som mala opacnu situaciu ani nie po tyzdni som musela domov lebo nemali pre mna miesto, a maly bol este viac ako 3tyzdne v nemocke a len som chodila kazdy den na navstevu,ked som ho brala domov bol to velmi zvlastny pocit ze uz mam mesacne dieta a vobec neviem ako bude v noci ako cez den ,aky ma rezim .

Odpovedz
23. máj 2021