Kočky, máte niektorá skusenosti s produktmi zn.Tomas Arsov, konkrétne ma zaujíma vlasová kozmetika, uvažujem, že ju vyskúšam......
zuzanita7
autor@danaholanova mozem sa opytat prečo? Zlá kvalita alebo? Ja mam dlhé vlasy a používam uz roky Pantene a chcem vyskúšať aj niečo ine ako z obchodu...
22. máj 2021
@zuzanita7 aj ja som dlho pouzivala Pantene, toto sa mi nepaci taka zlozenie velmi lepkave, nepenive a vlasy po tom urcite nemam lepsie skor umyvam ako bezne. Mam dlhe vlasy.
22. máj 2021
Ja mám šampón a kondicionér dostala som ako darcek ale spokojná nie som asi polku som použila druhá polka tam stojí.