icon

Prirodny kamen ako pracovna doska? Ano, nie? Nie je to studene? Neznici sa to?

avatar

Ano ano ano , studene ved to je len vyhoda.

11. mar 2026
avatar

Neznici a ci je to studene, je snad pri kuchynskej doske jedno, ci nie?

11. mar 2026
avatar

Urcite ano

11. mar 2026
avatar

Kameň ako pracovná doska je super vec, neviem si vynachváliť... studené to je , ale môže to vadiť len pri niečom inom... pri varení nevadí... 😇

11. mar 2026
avatar

Mám na ostrovčeku,a je to super vec, môžem na to dať hrniec rovno zo sporáku, pekáč z rury. Robím na tom z cestom(nepotrebujem dostku na cesto).

11. mar 2026
avatar

len ten kamen dobre vyber. Mramor je haklivy a treba ho osetrovat.

11. mar 2026
avatar
@viestta

len ten kamen dobre vyber. Mramor je haklivy a treba ho osetrovat.

Aky prirodny kameñ konkretne? Ja mam umely-svetlosivy Silestone, uz 8 rokov, a stale je ako novy, ziadna zmena, ziadne skrabnutie ci odtlacok niecoho, nic.... Neviem si predstavit mat nieco ine.
A ako ti pise
@viestta, pozor na ozajstny mramor, po case zvykne zmenit vzhlad.....

11. mar 2026
avatar

tak urcite zulu. mramor je nasiakavy

11. mar 2026
avatar
11. mar 2026
avatar

Odporúčam kompaktnú dosku

11. mar 2026
avatar
@mk1111111111

Neznici a ci je to studene, je snad pri kuchynskej doske jedno, ci nie?

@mk1111111111 Možno aby niekto neprechladol, keď na nej bude se-dieť.😎

11. mar 2026
avatar
@niekto2hy

@mk1111111111 Možno aby niekto neprechladol, keď na nej bude se-dieť.😎

@niekto2hy jaj, na to som uplne zabudla 🤣

11. mar 2026