tak a poradte, kto mate? moj tyčovy vysavač, končí mu baterka, máme skvelý bosch a teda keď nový ste spokojné s dyson? aj na umyvanie? dakujem
pozrite či sa nedá vymeniť baterka, my sme tak menili.....baterku sme kúpili na aliexpresu za 50€ a vysávač funguje ďalej :D a keď nie, tak dysonom nič nepokazíte :D
Ja mam Dyson, aj na umývanie. Ja som veľmi spokojná.
pozrite či sa nedá vymeniť baterka, my sme tak menili.....baterku sme kúpili na aliexpresu za 50€ a vysávač funguje ďalej :D a keď nie, tak dysonom nič nepokazíte :D
@janka_266 skusim
Ja mam Dyson, aj na umývanie. Ja som veľmi spokojná.
@roberta27 prosim ta, mas tak ze dva v jednom ci kazde zvlast? dakujem
@roberta27 prosim ta, mas tak ze dva v jednom ci kazde zvlast? dakujem
@zuzanka1984 2 v 1, je tam hlavica na vodu.
📌