baby ,myslite ze je normalne ak moj maly drobcek v brusku ma skoro kazdy den stikutku?a dnes uz dokonca 2hy krat.
je to ako slabunke kopkanie ale v pravidelnych intervaloch.ja ho uz citim od 16teho tyzdna takze viem kedy kopka a kedy stikuta😀
@zuzanka2221 tak to moja malá asi nemá šťikútku... ja som to necítila ani na tom sone ked mi povedal že má štikútku a to už som dávno cítila pohyby...
aj nasa bambula si s radostou stikutala ... 🙂 vraj, je to preto, ze babo sa prudko "napilo" plodovej vody, alebo nieco take... vobec to neskodi, je to OK 🙂 ale mne to bolo dost neprijemne, nastastie to nikdy netrvalo dlho
Aj môj drobec dosť štikútal ku koncu tehotenstva...raz som narátala tých kopkaní 86... 🙂
tak ked mu to neskodi tak nech si stikuta,aspom viem ze ho mam.uz si ani neviem predstavit co i len chvilocku bez kopancekov😀
@zuzanka2221 aj mojej sa v brusku pravidelne stikutkalo...kazdy den 🙂
a po narodeni to teda dalej veselo pokracuje ☹
A to ako vieš že má štikútku? Ja som to nezažila ešte iba doktor mi povedal, že má malá štikútku aj som to videla na sone ale inak to necítim ☹