pouzivate niektora klasicke stvorcove bavlnene plienky?co je lepsie a hlavne lacnejsie?
ja plienkujem v klasickych stvorcoch, pampersku mame len von a na naoc
5. dec 2010
zuzanka2221
autora kolko plienok asi tak potrebujes?
8. dec 2010
pouzivate niektora klasicke stvorcove bavlnene plienky?co je lepsie a hlavne lacnejsie?
ja plienkujem v klasickych stvorcoch, pampersku mame len von a na naoc
a kolko plienok asi tak potrebujes?
prid sa poradit do temy latkove plienky https://www.modrykonik.sk/forum/zakladna-vybava-pre-babatko/skusenosti-s-latkovymi-plienkami-ake-su-vase-nazory/