
5 / 518
zuzankazuzu
autor@miggi83 dakujem nieje to zlozite len to stoji vela nervov 😀
22. feb 2013
@zuzankazuzu Ahoj, prosím ta, odkial mas tento navod na ciapocku a salik? Je to kráásne si šikovná!
1. mar 2013
zuzankazuzu
autor@romanettka ahoj to som robila z hlavy satka trojuholnik na zaciatku a konci kazdeho riadka som zhackovala dva dlhe stlpiky do jedneho ciapka klasicka dlhe stlpiky patent je vzdy dva predne reliefne dva zadne reliefne
1. mar 2013
ahoj prosim ta ten nakrcnik si zacala robis z najdlhsiej strany? chcem spravit nasej neznasa sal stale si ho zhadzuje ze by som jej tam potom nasila este gombik len neviem ako zacat.
13. nov 2013
nádhera
27. feb 2014
veľmi krááásne 🙂 klobúk dolu