icon
5 / 518
avatar

veľmi krááásne 🙂 klobúk dolu

22. feb 2013
avatar

@miggi83 dakujem nieje to zlozite len to stoji vela nervov 😀

22. feb 2013
avatar

@zuzankazuzu Ahoj, prosím ta, odkial mas tento navod na ciapocku a salik? Je to kráásne si šikovná!

1. mar 2013
avatar

@romanettka ahoj to som robila z hlavy satka trojuholnik na zaciatku a konci kazdeho riadka som zhackovala dva dlhe stlpiky do jedneho ciapka klasicka dlhe stlpiky patent je vzdy dva predne reliefne dva zadne reliefne

1. mar 2013
avatar

ahoj prosim ta ten nakrcnik si zacala robis z najdlhsiej strany? chcem spravit nasej neznasa sal stale si ho zhadzuje ze by som jej tam potom nasila este gombik len neviem ako zacat.

13. nov 2013
avatar

nádhera

27. feb 2014