icon
avatar
zuzankazuzu
22. feb 2013

Moje hackovanie rok 2013 & 2014 🙂

trpezlivost ciapky prinasa

avatar

kraaaasna je 🙂

22. feb 2013
avatar

nádherne 🙂

25. feb 2013
avatar
1. mar 2013
avatar

veľmi pekné

25. mar 2013
avatar

Prekrasna praca

13. máj 2013
avatar

to mi urobkach ak budem mat dievcatko

13. máj 2013
avatar

uuzasnee! tisko zavidim tu sikovnost ;)

13. máj 2013
avatar

Krááásne vecičky... to by boli moje dve sýkorky parádnice. 🙂))

13. máj 2013
avatar

@angel087 jasne uz aby bolo

13. máj 2013
avatar

@jankopolienko
@moncicka
@ovecka84
@mery333 dakujem baby vela napadov mam z netu a hlavne z mk 🙂

13. máj 2013
avatar

krasneeeeee nadherneeee

20. máj 2013
avatar

Náááádherné...

30. máj 2013
avatar

Sikovne rucicky, krasne!!!

1. júl 2013
avatar

Krásne, šikulka. 😀

1. júl 2013
avatar

Dalsie pekne vecicky si sikovna , krasne deticky. Obdivujem zrucnost a napadiky.

16. júl 2013
avatar

krásne, aj ja so to chcem naučiť 🙂

27. aug 2013
avatar

Nádherné, ani si neviem vybrať, ktorá s tých vecí sa mi páči najviac. Veľký obdiv všetkým šikovným maminám za zručnosť aj za schopnosť zorganizovať si čas.

30. aug 2013
avatar

@yaska135
@aneska77
@zolinka131313
@zuzkanik
@liviagrilka
@j.a.n.e.7
@ada30r. dakujem baby napadov by bolo len nie tolko casu a ked ma kopne múza a pustim sa do toho potom to aj u nas doma tak vyzera 😀

30. aug 2013
avatar

@zuzankazuzu 😀 😀 anoooo 😀

30. aug 2013
avatar

Veľmi pekné, šikovné ruky 🙂

30. sep 2013
avatar

...fenomenálne.... krása!

30. sep 2013
avatar

tak to su uzasne vecicky ja som este len na zaciatku ale dufam ze sa dopracujem aj k takym to krasnym modelom a ked moja mala podrastie tak sa bude v tom promenadovat pred fotakom :D like

30. sep 2013
avatar

Ahoj, prosim ta aku priadzu pouzivas na jesenne a zimne ciapocky? Dakujem

30. sep 2013
avatar

Zimné : dora,linda,lada luxus ,katka tie najčastejšie používam @monika837

30. sep 2013
avatar
30. sep 2013
avatar

aj ja chcem take vedieť 🙂 KRASNE !!!!

6. okt 2013
avatar

@5ulka dakujem 🙂 nieje tazke sa to naucit 🙂

6. okt 2013
avatar

ciapku viem ale tie krasne vzory zvierat nie to sa nasiva ci ako ?

6. okt 2013
avatar

@5ulka hej nasiva sa to na ciapku 🙂

6. okt 2013
avatar

tak dakujem krasne možno sa to aj mne podari

6. okt 2013
avatar

ahoj, krasne vecicky. prosim ta aku priadzu pouzivas? ja mam krizu v priadzach, poznam (taku co mi vyhovuje) len camilu a cataniu... 🙂

9. okt 2013
avatar

@veronikafisi nelu a camillu na letne a celkovo teplejsie pocasie a na zimne a chladne pocasie doru,ladu luxus,lindu,katku,pre babatka batole...

9. okt 2013
avatar

dakujem 🙂

9. okt 2013
avatar

nadherna praca, sikovne rucicky 🙂

11. okt 2013
avatar

prekrasneeee

20. okt 2013
avatar

nádherne

24. okt 2013
avatar

Aj moja dcérka si také prosí,parádička🙂ja by som tak rada hačkovala a nejde mi to:(

7. nov 2013
avatar

@luciya83
@durca7
@janagavalcova
@eliska1986 diky ... asi mas zleho ucitela 😀 skusaj nie je to zlozite ked pochopis princip potom zvladnes s trochou trpezlivosti cokolvek

7. nov 2013
avatar

Budem skúšať nevzdám sa🙂

7. nov 2013
avatar

@eliska1986 drzim palce som zvedava na prvy album 🙂

7. nov 2013
avatar

sikulka 🙂 nadherne vecicky 🙂

16. nov 2013
avatar

naaadherna praaca

22. nov 2013
avatar

krasne,,,,,obdivujem

22. nov 2013
avatar

woooow prenadherne vecicky!!! proste masina na hackovanie. 🙂 Si sikovna ja mam za sebou prvu ciapku a pri dvoch drobakoch mi to trvalocez 3 tyzdne, ale zvladla som :D za tri tyzdne ty asi by si mala 15 ciapok, xixi. Ale ozaj obdivujem aj tvoju pracu aj asi organizaciu casu lebo deti, domacnost a tolko hackovanych veciciek...klobuk dole!

24. nov 2013
avatar

@jarmilka1985 dik 🙂 vieš čo to ja po večeroch hlavne lebo deti spia od ôsmej a cez deň vtedy ked mám porobene doma a deti sa hrajú tak vtedy 🙂

24. nov 2013
avatar

Úplná nádhera!!!

6. dec 2013
avatar

nadherny album,super vecičky

19. dec 2013
avatar

krásne práce 🙂

23. dec 2013
avatar

naozaj krasne, beries aj objednavky?

15. jan 2014
avatar

Ach - jaj, zasa niekto SUPER šikovný a nádherné dielka...🙂

29. jan 2014
avatar
29. jan 2014
avatar

kráááása,klobúk dole 🙂

23. feb 2014
avatar

no a maaam dost !!! 🙂 nic krajsie som tu este nevidela ....velmi sikovna ruky mas 🙂

27. feb 2014
avatar

šikovnica šikovná 🙂

27. feb 2014
avatar

@kafedame
@simonetkaaa
@marionelka dakujem kocky 🙂

14. mar 2014
avatar

Prekraaaaasne.zlate rucicky ;)

14. mar 2014
avatar

@silviazubkova dakujeeem 🙂

14. mar 2014
avatar

krasne veci, len moja staromodna dusa 🙂 radsej vidi tie motyliky, zvieratka a kvietky, ako smrdky na detskom obleceni.... 🙂

17. mar 2014
avatar

@kunaka aj moja..... to bola poziadavka kamoskinej dcerky takze... 🙂 nedalo sa nic robit 🙂

17. mar 2014
avatar

Dobrý deň, sú čiapky aj na predaj? Ďakujem za info.

6. apr 2014
avatar

Nádherné čiapky,wau...Ak robíte ajna predaj poprosím ip...dakujem

21. apr 2014
avatar

nadherna praca ...;)

21. apr 2014
avatar

Dobry den nadherne ciapky mate ak robite aj na predaj tak by som mala zaujem...

26. apr 2014
avatar

Máte prekrásnu prácu, úžasné kombinácie farieb, fantázia a predstavivosť! Sú to umelecké diela! Krásne!

26. apr 2014
avatar

@mamo dakujem 😉 bavi ma to neviem si predstavit ze budem pracovat a toto by som odlozila...urcite s tym neprestanem..

26. apr 2014
avatar

Ja viem, je to super relax a radosť...ale nie každý má to šťastie vedieť takto krásne skombinovať farby a mať tak krásnu a čistú prácu...tiež som závislá na háčiku a obdivujem každú žienku, čo má takýto talent!

26. apr 2014
avatar

Kraaasne🙂

6. máj 2014
avatar

@iwettka13 dakujem 🙂

12. máj 2014
avatar

krasne...rok 2013 a 2014? ja som toho tolko za cely zivot nestihla 🙂 sikovna mamina.

26. máj 2014
avatar

@adelakk no aj mne kedysi trvala vyroba jednaho svetrika rok a dcera medzi casom z neho vyrastla 😀 teraz mam svetrik hotovy za dva-tri dni 🙂 uz som ako stroj 😀 dakujem

26. máj 2014
avatar

sikovna maminka,obdivujem vase skvele napady prace a aj sikovne rucicky,ste na jednicku1****

26. máj 2014
avatar

@zuzankazuzu to s tym svetrikom poznam, ja som jeden zacala pre syna, samozrejme uz z neho vyrastol. nastastie sa mi medzitym narodila dcera tak to hadam do jesene stihnem........alebo budem musiet zapracovat na dalsom babatku. 🙂

26. máj 2014
avatar

nádherná práca 🙂

30. máj 2014
avatar

Krásne...

30. máj 2014
avatar

Krasne, kde beriete inspiraciu?

30. máj 2014
avatar

tak to je fakt parada to sa este nahackujem kym mi to takto pojde....ale naaaaaaadhera

2. jún 2014
avatar

@tucia
@pegaga
@ericka07
@matsab dakujem chce to trpezlivost a ked to neflakam ako kedysi aj to vyzera lepsie len je to vela krat strasna prplacka 🙂 inspiraciu vsade kde pride aj vo svojej hlave 🙂

2. jún 2014
avatar

Všetky práce sú nádherné. Nemám slov 🙂

17. jún 2014
avatar

juj nadhera, úžasne prace 😉

22. jún 2014
avatar

@kuzmulka
@kikaku dakujem 🙂

22. jún 2014
avatar

nadherna praca,kazdy jeden kusok,klobuk dole!ste velmi sikovna!

8. júl 2014
avatar

@nuszi diky

8. júl 2014
avatar

nádhera, si šikovná

16. júl 2014
avatar

Nadherna tvorba 🙂

17. júl 2014
avatar

Robite aj na objednavku

28. aug 2014