
63 / 518
setik je veľkosti 6-8 rokov
wau pekné z akej vlna si robila?
30. máj 2013
zuzankazuzu
autor@stanka9111 podla fotky 🙂 sedielko klasicke obdlznik mam na nho navod ak by si chcela na to sedlo a vzorku uz potom aku chces alebo aku vies tato sa rychlo a jednoducho hackuje preto som si ju vybrala dlhy stlpik,dva dlhe jedno retaz.oko dva dlhe stl. a zas jeden dlhy .....
30. máj 2013
zuzankazuzu
autor@renata147 jedna z najlacnejsich ktore nehryzu a su prijemne na dotyk katka 🙂
30. máj 2013
@zuzankazuzu tak posli navod
30. máj 2013
zuzankazuzu
autor@stanka9111 pridam ho sem do albumu a stiahni si ho do pc
30. máj 2013
@zuzankazuzu ok dik
30. máj 2013
@zuzankazuzu ešte som nemala 🙂
30. máj 2013
nádherné 🙂
14. okt 2013
zuzankazuzu
autor@larosa 🙂 diky
14. okt 2013
to je krasa....podla akej predlohy si robila???