
98 / 518
toto bola fuska je co vylepsovat ale dva krat skoro letela praca do kosa lebo som to robila bez navodu len tak z hlavy :-)
a nebola by to škoda??? je úžasná
30. aug 2013
zuzankazuzu
autor30. aug 2013
a fliačiky ste vypletala, či ?
15. jan 2014
tie flaky su bohovske