mozem sa opytat na kolko ociek zacinate pre take male bABO 2MESIACE
DAKUJEM
@mirka197 ahoj na 60ociek
@zuzankazuzu DAKUJEMA ESTE CO JE TO Z VLNU dakujem
@mirka197 na svetriky vacsinou doru pouzivam aj toto je ona je prijemna a ma krasne syte farby 🙂
@zuzankazuzu amozem sa opytat na cislo lebo tiez vacsinou pouzivam doru ale taky odtien som nevidela
@mirka197 cislo 4
ale take cislo mi nenaslo
@mirka197 jaj ja som myslela ze hacika 😀 to je tyrkysova dora
júúúj to je krásne ... háčkujete aj na objednávku .. ?
Dobry den,strasne vas pekne prosim dal by sa ten navod alebo viem ho niekde najst?strasne by som chcela nohavice uhackovat malemu vnukovi a neviem navod nikde najst.Dakujem pekne.
@katka40 v mojom fotoblogu ako článok som pridala návod
@zuzankazuzu mozte ma tam prosim vas oznacit?nevidim ho tam alebo som slepa🙂dakujem krasne!

nadherne a krasna farba