ahoj, môžem sa opýtať, z akej priadze si tento setík robila? ďakujem
11. jún 2014
zuzankazuzu
autor@petraslov dora 🙂
11. jún 2014
a dobre sa Ti z nej robí?
11. jún 2014
zuzankazuzu
autor@petraslov ano super ide to ako po maale a nehryzie
11. jún 2014
ďakujem pekne 😉
11. jún 2014
Dobrý deň smiem sa spýtať koľko vide eur takýto setik A za koľko by to bolo hotové, mala by som záujem ale pre dievčatko fialovo biely.
8. okt 2014

uuužasnééééééééééééééééééééééééééé 🙂