icon
216 / 388
tunikosaty pre emmku dievcatko podla foto z albumu nata_
avatar

nadheraaa

27. máj 2012
avatar

@tamichloe dik 🙂 stalo ma to veeela trpezlivosti 🙂

27. máj 2012
avatar

aj ja chcem hačkovať šatky,len tak na ramienka,mam jeden navod,no som z toho talian 😀

27. máj 2012
avatar

@tamichloe aj na mimibazare ceskom je teraz jeden navod na saty na ramienka aj na tie sa chystam mozno myslis ten isty co ja

27. máj 2012
avatar

Waaaau a kebyze poprosim o navod, bola by som velmi trufala? Aj toho cutie dievcatka... Dakujeeem 🙂

27. máj 2012
avatar

@tamichloe tieto su velmi jednoduche

27. máj 2012
avatar

@kajkape navod na satocky/tuniku mam z ceskeho mimibazaru poslem ti link a na dievcatko to som robila z hlavy skusim ho popisat a pridam to ako clanok

27. máj 2012
avatar

@zuzankazuzu a pošli mi aj tie z mmb..ak chceš pošlem ti tie čo mam ja dakujem

27. máj 2012
avatar

@tamichloe posielam a jasne posli budem rada 🙂

27. máj 2012
avatar
27. máj 2012
avatar

krásneeeeeeeee

27. máj 2012
avatar

aj mne link... mam to tam prekutane, ale asi som ho prehliadla 🙂 ale hod len ID.... vdaka baby 🙂
@zuzankazuzu
@tamichloe

27. máj 2012
avatar

ID-110395 na mimibazar.cz tato pani ich ma v navode odporucam aj pre zaciatocnikov velmi dobre napisany navod polopatisticky 🙂 a jednoduchy postup

27. máj 2012
avatar

nenormalne krasne suu!! isla si podla navodu alebo len podla obrazku?

27. máj 2012
avatar

aha, teraz citam, ze si robila len tak z hlavy, tak to klobuk dole!!!
tu je navod, keby niekto chcel skusat
http://www.kouzlenishackemajehlicemi.cz/product...

27. máj 2012
avatar

@nata_ vau no skoda ze som sa skor neopytala ☹ no aspon som sa sice sama potrapila ale zvladla 🙂

27. máj 2012
avatar

ty mas teda riadnu vydzr.. este do ciapky sa pustim, ale do siat.. uff to by som nedokazala.

17. dec 2012
avatar

@hackarka ale dokazala tieto saty/tunika su velmi jednoduche na postup a nie su tak casovo narocne ako vyzeraju aj ja robim nerada velke veci najradsej mam ciapky 🙂 to vidim rychlo vysledok 😀

19. dec 2012